מעילים לנשים

צמר או פרווה, קצרים וארוכים, קלאסיים וטרנדיים, דקים וקלילים או עבים ומפנקים - איזה כיף שהחורף הגיע, ואתו גם הצורך לקנות מעיל מפנק שישדרג את ההופעה ויחמם את העונה הקרה. בינינו, בחורף הישראלי אנחנו נדרשים למעיל מחמם רק למשך ימים ספורים, אבל אף אחת מאתנו לא תרשה לעצמה לוותר על מעיל שווה וכיפי.

לצאת מהמיטה ולהישאר בפוך עם המעילים של פרופיל

כיום ניתן למצוא מעילים במבחר מגוון, החל ממעיל עור קלאסי ועד מעילי צמר, ניילון או קווילט. לא משנה מה את מעדיפה – העיקר שהמעיל יהיה איכותי וישמר לאורך זמן, יחמיא למבנה גופך ויחמם אותך בימים הקרים.

איך לבחור נכון מעילי נשים למבנה הגוף?

אז איך בוחרים את המעיל הנכון? נשים רבות שמודעות למבנה הגוף שלהן מצליחות לבחור את המעיל המושלם שיחמיא לגזרתן, גם אם זה לא תמיד קל. אבל רכישת מעיל חורף איכותי מהווה לרוב את הקנייה היקרה והחשובה ביותר בעונה הקרה, ולכן כדאי להשקיע מחשבה לפני רכישתו ולא לבחור במעיל שתאלצי להסתובב אתו כמו אתרוג ענקי ומסורבל. המעיל הנכון ידגיש את הגזרה שלך במקום להסתיר אותה, יחמיא לה וישפר כל הופעה, לא משנה מה את לובשת מתחתיו.

אם מבנה גופך מתאפיין במותניים צרות וכתפיים רחבות – את נמנית על קטגורית מבנה גוף "נערי", ויתאימו לך מעילים עם חגורה שנקשרת במותניים. החגורה תעניק אשליה של גזרה נשית יותר, כזו המתרחבת באזור הירכיים, ותדגיש מותניים צרות. מעילים לנשים המתרחבים באזור האגן יהיו מושלמים עבורך, בעוד שמעילים בעלי גזרה ישרה, רכיסה כפולה או כתפיים מודגשות מדי עלולים להקנות לך מראה פחות מחמיא.

אם הטבע חנן אותך בירכיים עבות או במבנה "תפוחי" שרחב במרכז הגוף, ותרי על מעילי פוך חסרי צורה או על מעילים בגזרה ספורטיבית מדי. גזרה מחויטת תסייע "לאסוף" את הצללית ולהחמיא לקימורי הגוף. אם קומתך ממוצעת ומטה הקפידי על מעילים שאורכם מעט מעל הברך.

אם מרכז הכובד של גופכן מתרכז באזור הישבן או הירכיים, הקפידו לבחור במעילים המעניקים צללית שעון חול או בחרו במעילים בגזרות A, שלא מוסיפים נפח מיותר לירכיים. מעיל עם צווארון דומיננטי או כתפיים מודגשות יסייע באיזון הפרופורציות ויחמיא יותר לגופכן.

מעילי נשים של פרופיל מותאמים לכל גיזרה וגיזרה

מי שעלולות להתקשות במציאת בגדי נשים לחורף הן דווקא נשים קטנות ורזות שניחנו בגזרת פטיט, שכן הן מוצאות את עצמן טובעות כמעט בכל סוודר או מעיל. לכן מומלץ לבחור במעיל שמסתיים מעל הברך, אך גם כזה שאינו נפוח יתר על המידה וגזרתו קרובה לגוף. מעיל ארוך וגדול מדי יגרום לכן להראות כאילו גנבתן את המעיל של אימא מהארון.

טרנדים אופנתיים וסגנונות של מעילים לנשים

ישנם מעילים לנשים לבוקר ולערב, לימים שקר, לימים שקר מאוד ולימים שגשום, קצר וארוך, מצמר ומפוך, שחור  או צבעוני, קלאסי וטרנדי. כל אחת על פי הטעם והצרכים שלה יכולה למצוא מעילים שהיא אוהבת. כיון שמרבית המעילי נשים הם על-זמניים ויוכלו לשמש אותנו במשך שנים רבות, אנחנו בפרופיל מציעים מגוון של מעילי נשים איכותיים ועמידים בחנות לבגדי נשים באינטרנט של פרופיל, כאלה שתמיד יהיו אופנתיים ומחמיאים. לך נותר רק לבחור. חורף נעים! 

Leave a comment

All comments are moderated before being published